• call of duty battle royale

  1.
  cod serisi de battle royale çılgınlığına ayak uydurmuş. nihayet battle royale modu çıkarmış. ama bana pubg'den sonra pek de sevilebilir gelmedi. pubg'deki gerçek dünyada savaşıyor hissi ve heyecanı yok. uzay gemisiyle başka gezegene gitmişsin suya savuna dokunmadan oynuyormuşsun hissi var. haritalar daha dolu gözükse bile ortamdaki ve özellikle silahlardaki yapaylık hissi soğutuyor. pacman battle royale modu çıkarsa onu bile oynarım o ayrı ama pubg'yi değiştiremedi.
  -1 ... zall
 • arkadaşlar ben aşk acısını atlatamıyorum

  13.
  zeka geriliği habercisi olan bir itiraf. nice genç böyle hayatını karartıyor aptal saptal birileri için.

  öncelikle bu durumun kişisel bir durum olmadığını kabulleneceksin. yeni birine odaklanacaksın. kendini değerli biri haline getirmek için uğraşacaksın. kişisel ve kariyer gelişimine odaklanacaksın. demek ki kart hata vermiş, yeterli bakiyen yok. ama burda bakiyeden kastım "değer" kavramı üzerine. daha değerli biri olmaya odaklanacaksın. daha kültürlü, daha elit, daha sportif, daha kariyerli olmaya odaklanacaksın. filmin sonunda bu acıyı çektiren kişinin peşinde koştuğu kalitesiz insanlara bakıp haline şükredeceksin.
  21 -1 ... zall
 • kandırıldık

  90.
  kandirildik.biz domain boşmuş. alıp kandırılma üzerine sosyal ağ projesi yapılabilir.
  3 ... zall
 • arda turan ı anlatan filme isim önerileri

  42.
  böyle psikolojik travma dönemlerinde psikolog görüşmelerini falan belgeselleştiren falan bir reality show iyi gider aslında. günlük yaşamadından, sinirlenmelerinden, evinden, psikolog görüşmelerinden kesitler olan, bol itiraflı, ağlamalı, sinirlenmeli, gülmeli bir reality show. acun'un kankası madem yapsın. siyaset izleyeceğime bunu izlerim valla.
  4 ... zall
 • brunson un tahliye kararının bozulması

  18.
  savcının rutin davranışı endişelenecek bişey yok. dolarlarınızı yakmayın.

  hakim reddedecektir sorun huzur içinde çözülecektir.
  1 -3 ... zall
 • yeni şeyler getiriyorum